הסרת שיער ברגליים

הסרת שיער ברגליים

מראה נשי משמעו מראה נקי וחלק. כבר זמן רב נשים מורידות שיער ממקומות שונים בגופן, בייחוד מרגליהן, בכדי להיראות יותר נשיות. הסרת שיער ברגליים על ידי תכשירים שונים מוכרת כבר שנים, אבל רק עם התקדמות הקדמה והטכנולוגיה, אפשר היום לעשות הסרת שיער ברגליים בלייזר, עם קצת כאבים, ולתמיד.

הסרת שיער בלייזר חוסכת, לטווח ארוך, הרבה כסף. נכון, הסרת שיער ברגליים בלייזר איננה הליך זול, אך לאורך זמן, כאשר מביאים בחשבון את ההוצאות על שעווה, סכיני גילוח, טיפולים אצל קוסמטיקאיות, רואים כי הסרת שיער ברגליים בלייזר היא, בטווח ארוך, משתלמת יותר כלכלית.

הסרת שיער ברגליים על ידי סכין יוצרת את חיזוק השערה, וגורמת לצמיחה יתרה ומהירה יותר של השערה כאשר בד בבד, השערות הופכות להיות קשות ועבות יותר. הסרת שיער באמצעות שעווה אומנם גורמת לשיער לריכוך וגם לדילול שלו, אבל יש לקחת בחשבון כי היא איננה נעימה, לרוב היא גם מאוד כואבת, היא איננה נקייה, יכולה להימשך זמן רב, וגם יכולה להוביל להוצאת ורידים ונימים כתוצאה ממשיכת השיער, שחלה בעקבות חומר השעווה עצמו. הסרת שיער ברגליים בלייזר היא אינה כואבת כמעט, מבוצעת בצורה סטרילית ונקייה וכמובן חוסכת את ההתעסקויות עם הורדת השיער מאחר והיא מורידה את שיער הרגליים לתמיד.

הסרת שיער בלייזר בגליים נמשכת מספר טיפולים למשך תקופה, אף בסופו של הטיפול, נשארות הרגליים נקיות וחלקות מתמיד.

הרגליים הן אזור נכבד מן הגוף כולו, והן המקום החשוף ביותר שלנו. בקיץ, הרגליים נחשפות כל העת ולפעמים אף גם בחורף. הסרת שיער ברגליים בלייזר הינה החלטה משמעותית לכל מי שמעוניינים להיפטר מן ההתעסקות בגילוח או במריטת השיער במקום כה משמעותי וחשוף כמו הרגליים.

למידע נוסף על הסרת שיער ברגליים

הסרת שיער ברגליים